Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman alan aldığından, sigaraya benzemekle bile, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma alışverişlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan zevat dâhilin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak dâhilin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en oylumlu duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışdemeviklarını tahrif etmek ve insanların elan azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets yollamak dâhilin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yönlü olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets yararlanmaı dâhilin tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara için elan azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak dâhilin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da yerel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere özge duman ürünleri üzere tabilık kuruluşcı olabileceği konusunda ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı sağlık örgütleri, Heets üzere duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve özge sağlık sorunlarına niçin olabileceğinden telaş etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara için elan azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan zevat dâhilin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara için elan azca zararlı evetğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yönlü şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sağlık önerilerine yönlü şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir