Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir üretimtur. çalım, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk esenlığı ve emrazı konularında ortaklaşa iş yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik etmek muhtevain çkızılışır. çalım, çocuk esenlığı konularında mütehassıslık, bilimsel muayene ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik etmektedir. çalım, çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat muhtevain vacip olan ortamların yaratılması konularında çkızılışmalar yapmaktadır. Kebir muvaffakiyetya imza atan dü Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl çıbankanlığını, Lütuf Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve emrazı konularında toptan ortaklaşa iş içre olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik etmek ve çocuk esenlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, bilimsel muayene ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik etmek muhtevain çkızılışır. çalım, çocuk esenlığı mevzularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını kovuşturulma fiyat. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir hayat muhtevain vacip olan ortamların yaratılması konularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada koskocaman alkış mecmuıştır. Sonuç olarak çalım, çocukların esenlıklı ve adil bir hayat muhtevain vacip olan fiziksel, hissî ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik fiyat ve bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturulma etmelerini teşvik fiyat. Dünya çapında çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sürmelerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri kayranındaki uzmanların ve fasılaştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve emrazı konularında bilgi paylaşmasını teşvik fiyat. çalım, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturulma etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında toptan bir düşünüm birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en kazançlı uygulamaları belirler. çalım, çocuk esenlığı konularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı çalım, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri muhtevain çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde konseptmeler yaparak çocukların henüz kazançlı bir ileri içre evetşamaları muhtevain projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat muhtevain vacip olan ortamlar konularında çkızılışır. çalım, çocukların esenlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, hissî ve içtimai ortamların yaratılmasını teşvik fiyat. Bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri kovuşturulma etmelerine olanak tanıyan bir üretimtur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir