Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel hatıralarını, eksperlik alanlarıyla katlarına çıhun yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya aracısız olarak kişisel isteklerini tatmin eylemek muhtevain kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bap için henüz detaylı bir şekilde veri kazanmak içiş blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Mirlamadan önce dakika kaybetmemeniz namına blog heveslimadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu da bilmiyorum” diyenler muhtevain de blog isim önerileri veya domain önerileri makalem tam size gereğince.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin eksperlik alanları, inceleme yetenekleri gibi belli bir lakinçta makalelabileceği gibi; her sektörden veya her fikirden azıcık toparlayarak da website kurmak mümkündür.

Yani bir devir teknoloji konusunda veri sunulurken; sair devir, siyasetle alakadar paylaşımları blog içeriğinize birebir bir şekilde yapabilirsiniz. Bir devir gitar çahiz konusunda video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki devir dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Dönemımı Kırmızıır?
Website boşaltmak 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır veri ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz kabil. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde veri kazanmak muhtevain elbette blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog boşaltmak dakika almaz
Zamanınızı matlup uslu şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (meydan adı) var ise o dakika ağırbaşlı anlamda meslekiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun muhtevaine okuyucunun sevilmiş olduğu makaleları tastir etmek, bu makalelara özgün video ve resimler etkilemek henüz uzun dakika alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış aslında.

Ne Kadara Orospu Olabilir?
Bu mesleke kellelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi boşaltmak muhtevain çok nakit harcayacak mıyım?” dır.

blog boşaltmak kaç nakit
Cevap “Hayır” Web sitesi boşaltmak muhtevain katiyen öyle yüce miktarlarda nakit harcamanıza lüzum yok. Siteyi kendiniz hevesliacağınız muhtevain tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya gestaltlmayan bu hizmetin aslında maliyeti 1 senelik $20-25.

Yalnızca domain ve hosting muhtevain bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir miktar tutacak. Yani mahiye yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun muhtevain Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senelik 20-25 Dolar gibi bir rakama gelecek. Ne mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Sebep?
Haddizatında bunun bir çok nedeni kabil, fakat en popülerleri:

Evden nakit iktisap muhtevain şehir boşaltmak : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak nakit yakalanmak muhtevain web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, kimiları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten nakit iktisap konusunda en hayır yöntemlerden biri şehir sağlamak ve şehir heveslimaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir posta blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu mesleki kendiniz muhtevain bir nakit iktisap yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söyleyiş eylemek muhtevain : Yalnızca blog tastir etmek, kendi duygularını kellekaları ile pay etmek muhtevain blog heveslianlarda var. Hatta bu eşhas bazı öyle pop oluyorlar ki on binlerce erkek aracılığıyla siteleri takip ediliyor.
Varolan meslekinizi yetiştirmek muhtevain : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları muhtevaerikler ile çok henüz bir küme kitleye ulaşırlar.
Blogger yürütmek muhtevain. “Blogger” kısaca blog sahibi kimse kelimesi son günlerde toplumsal iletişim araçları ara buluculığı ile yayıldığından çok pop bir kavram başüstüne. Bu eşhas bazı hayatlarını bazı ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir hayran kitlesine iye olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu mesleklerden yüce reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse şehir sağlamak muhtevain 10 illet makalema da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir